Pokud jste dostali dopis společnosti Watch Rent, již jste se stali naším klientem.
Ideální řešení je co nejdříve se ozvat inspektorovi vymáhání pohledávek (dále jen inspektor) a domluvit s ním na dalším postupu. Řešení je několik a určitě pro Vás nějaké najdeme. Inspektor za Vámi přijede do místa bydliště, první schůzka je při Vaší aktivní komunikaci zdarma! Pro nekomunikující klienty je zpoplatněna dle sazebníku.

Jednou z možností jak umořit svůj dluh je i například dlouholetý splátkový kalendář přizpůsobený Vašim možnostem.

Doplňková činnost – zajištění prodeje movitého (byt, dům, pozemek) i nemovitého majetku dlužníka, např. sbírky, cennosti, starožitnosti, elektronika, obrazy, nábytek atd. Zdarma přijedeme a ohodnotíme Váš majetek. Poté připravíme seznam k prodeji a Vy se sami rozhodnete, čím svůj dluh či část dluhu umoříte.

Splátkový kalendář je vstřícný krok společnosti Watch Rent směrem ke svým klientům. Nabízíme Vám možnost rozložit si dluh do splátek místo splacení částky najednou.
Při řádném hrazení splátek nebude dluh řešen soudně a klient se nemusí obávat exekuce. Splátkový kalendář je nejlepší způsob, jak se postupně zbavovat dluhů.

Pokud jste podepsali splátkový kalendář a řádně (pravidelně) splácíte, nemusíte se bát navyšování Vašeho dluhu o další poplatky.

Jak kontaktovat společnost Watch Rent?
telefonní kontakt: 777 021 747 (i sms či prozvonění)
email: info@watchrent.cz
osobní schůzka s inspektorem na Vámi zvoleném místě

Jméno a příjmení
Invalid Input

Telefon
Invalid Input

E-mail
Invalid Input

Produkt o který máte zájem
Invalid Input

Poznámka
Invalid Input

Opište, prosím, kontrolní kód(*)
Opište, prosím, kontrolní kód
Invalid Input