Společnost Watch Rent vznikla v roce 2015, a to na základě dlouholetých zkušeností se správci nemovitostí, finančními společnostmi, sdružení vlastníků jednotek (SVJ), majiteli bytových domů, ale i drobných pronajímatelů. Hlavní specializací je vymáhání pohledávek mimosoudní cestou, prostřednictvím přímé komunikace s dlužníkem.
Preferujeme individuální a lidský přístup, spojený s vysokou finanční gramotností našich inspektorů a napojení na investiční skupiny, které jsou ještě ochotni pomoci těm dlužníkům, které potkala tíživá životní situace a spolupracují. Dlužníci, kteří nekomunikují nebo berou neplacení svých závazků jako sportovní utkání s věřiteli rozhodně pochopí, že s naší společností vždy prohrají.

  • Dokážeme úspěšně komunikovat s exekutory. Dokážeme i pomoci těm, kteří se stali obětí exekutorských a vymahačských mafií.
  • Srazíme Vaše úvěry a exekuce o nemalé částky a ušetříme Vám až statisíce.
  • Naši inspektoři řeší každého klienta individuálně.
  • Neúčtujeme žádné zálohy ani poplatky předem. Naše odměna je splatná vždy až z vymožené částky.
  • Spravedlivý proces – dlužíte, splácíte, ale dluh neumořujete ? Zajistíme Vám spravedlivé splácení bez mafianských praktik a dodatečných nezákonných nároků.

Společnost Watch Rent vždy bude preferovat osobní a lidský přístup a to je jen jedna z věcí, kterou se lišíme od ostatních společností zabývající se touto činností.

Jméno a příjmení
Invalid Input

Telefon
Invalid Input

E-mail
Invalid Input

Produkt o který máte zájem
Invalid Input

Poznámka
Invalid Input

Opište, prosím, kontrolní kód(*)
Opište, prosím, kontrolní kód
Invalid Input